אודות המשרד

משרדנו מעניק סל שירותים משפטיים מגוונים ללקוחותיו הכולל ייצוג בכל בתי המשפט בארץ, לרבות ייצוג בהליכי גישור.

 

בתחום האזרחי: ייצוג בעסקאות מקרקעין, התחדשות עירונית, תביעות כספיות, תביעות לשון הרע, דיני משפחה (גירושין, ירושות, צוואות), רשויות מקומיות (ארנונה, רישוי עסקים, תכנון ובניה), הסדרת מעמד מול משרד הפנים, בתחום הפלילי: ייצוג חשודים ונאשמים בעבירות על חוק רישוי עסקים וחוק התכנון והבניה.

משרדנו נחל הצלחה לא מבוטלת במספר תיקים משפטיים חשובים במישור המונציפלי בין היתר גם בהתמודדות בבית המשפט המחוזי לעניינים מנהליים בת"א בעתירה מול עיריית תל-אביב יפו.

משרדנו דוגל ביחס אישי ואנושי לכל לקוח/ה. במקצועיות, בהגינות, ביושרה, בלחימה ובמצוינות.

משרדנו ממוקם ב-"בית פיילוט" בניין משרדים חדשני הנמצא בקרבת צירי תנועה ראשיים, נגיש לתחבורה ציבורית ונוח להגעה בחלקה הדרומי של העיר תל-אביב יפו.

עו"ד ונוטריון נבון קצב

עו"ד ונוטריון נבון קצב הינו עורך-דין ותיק ומנוסה העוסק בעריכת דין מזה כבר למעלה מ 20 שנים, כאשר עד היום ייצג כבר מאות לקוחות, בסוגיות משפטיות מגוונות ומורכבות, שאף כללו ייצוג והופעה בכל ערכאות השיפוט במדינה.


בתקופת לימודיו כסטודנט למשפטים, נבחר לסטודנט מצטיין ונכלל ברשימת מצטייני הדיקן.

עו"ד ונוטריון נבון קצב, פעיל בלשכת עורכי הדין ומכהן בה במספר תפקידים רבי חשיבות בהם סגן יו"ר פורום קניין ומקרקעין ארצי של לשכת עורכי הדין, סגן יו"ר וועדת תכנון ובניה ארצי, סגן יו"ר וועדת התחדשות עירונית (תמ"א 38) ארצי וכן סגן יו"ר וועדת לשון הרע ארצי. 

 

עו"ד ונוטריון נבון קצב אף חבר בפורום המשפטי של עורכי הדין בישראל למען ישראל, הפועל למען זכויות האדם, תקינות השלטון, ושמירה על האינטרסים הלאומיים של עם ישראל.

עו"ד נבון משמש גם בורר מוסמך לשכת עורכי הדין.

 

הידע והניסיון הרב אותם צבר הן בעבודתו כעורך-דין והן בתפקידו כנבחר ציבור, מהווים יתרון מקצועי עבור לקוחותיו בניהול תיקם המשפטי מול הרשויות השונות במדינה וזאת בפרט בדיני מקרקעין, בדיני רשויות מקומיות ובדיני התכנון והבניה.

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon

מאמרים מקצועיים

זהירות! זימון לחקירה באזהרה בעבירות תכנון ובניה

 

בשנים האחרונות החלו הרשויות המקומיות, בהנחיית היועמ"ש לממשלה ובג"ץ, לבצע אכיפה מאסיבית של חוק התכנון והבניה. תושבים רבים מקבלים זימון למחלקת פיקוח על הבנייה של הרשות המקומית כדי למסור גרסה/להיחקר באזהרה בחשד שעברו על החוק. שגיאה קשה היא ללכת לחקירה באזהרה ללא להיוועץ תחילה עם עו"ד בתחום, מחשבה שגויה לפיה כדאי לחסוך על עו"ד ולמסור גרסה ולהביע צער ובזה יסתיים הסיפור.

על חשיבותה של הצוואה ועריכתה כדין

 

בטרם נעזוב את העולם הזה ניתנת לנו הזכות לקבוע ולהחליט בהתאם לרצוננו החופשי מי יהיה זה שיקבל את הרכוש שצברנו בעולם הזה וייהנה ממנו לאחר לכתנו, כאשר את הזכות הזו אנו יכולים לממש אך ורק באמצעות עריכתה כדין של צוואה שהינה הצהרה המהווה מסמך משפטי המסדיר את חלוקת רכושו של האדם לאחר פטירתו. 

Judge
זוג מבוגרים מחובק מול לפטופ

התמחויות המשרד

Judge and Gavel
תעודת חותם אמינות דן וברנדסטריט
Navon_edited.jpg

שמחים לבשרכם לכם כי חברת דן & ברדסטריט המפורסמת, המדרגת חברות ועסקים בארץ ובעולם, החליטה להעניק למשרדנו את חותם האמינות היוקרתי שלה, וזאת לאחר שבדקה את המשרד במספר פרמטרים ושקלול הציון לו זכינו היה גבוה משמעותית מול משרדי עורכי דין אחרים.

 

חותם אמינות זה הוא תו תקן לאמינות, התנהלות תקינה ואיתנות משרדי.

 

חברת דן  & ברדסטריט מסרה כי חותם אמינות זה מגיע רק ל-20% מהחברות במשק הישראלי.

 

משרדנו ימשיך לתת שירות אמין, מקצועי, יסודי ואישי לקהל לקוחותינו המסור ולהילחם עבורם על הצדק.


בברכה,

נבון קצב, עו"ד ונוטריון.