top of page
עו"ד נבון קצב

!זהירות , מוקשים וסכנות בעסקאות מקרקעין

 

הנכס הממוני היקר ביותר הינו נכס המקרקעין והנה, למרות עובדה זו, הרי שרבים אינם מייחסים כלל את החשיבות הראויה והנכונה לנושא ביצועה המשפטי של עסקת המקרקעיןאלה סבורים בטעות כי הדבר פשוט וקל וכרוך רק בחתימה על מספר מסמכים בלבד.

על חשיבותה של הצוואה ועריכתה כדין

 

בטרם נעזוב את העולם הזה ניתנת לנו הזכות לקבוע ולהחליט בהתאם לרצוננו החופשי מי יהיה זה שיקבל את הרכוש שצברנו בעולם הזה וייהנה ממנו לאחר לכתנו, כאשר את הזכות הזו אנו יכולים לממש אך ורק באמצעות עריכתה כדין של צוואה שהינה הצהרה המהווה מסמך משפטי המסדיר את חלוקת רכושו של האדם לאחר פטירתו. 

דע את עורך דינך! לשמירה על כבוד המקצוע והגנה על עורכי הדין וציבור האזרחים

 

מן הראוי שכשם שציבור האזרחים אינם בוחרים את הרופא שיטפל בהם לפי שכר הטרחה הזול שהוא מבקש אלא לפי ההמלצות עליו, מידת מקצועיותו, התמחותו, היושרה והניסיון שלו ומטופל שסובל מבעיה בליבו ילך כמובן אך ורק לרופא קרדיולוג ולא ילך למשל לרופא אף אוזן גרון, כך גם ראוי ונכון שלקוח יבחר את עורך הדין שלו, זה אשר ייצגו נאמנה ואשר עתיד לשמור ולהגן על ממונו ולעיתים גם על חירותו.

זוג מחזיק מפתח לדירה
זוג מבוגרים מחובקים
עורך דין

צור קשר

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

שעות פעילות המשרד:

ימים א'-ה' , 9:00-18:00

:טלפון

03-5585580

פקס:

153-3-5585580

 

דואר אלקטרוני:

navon@navon-law.co.il

כתובת:

יגיע כפיים 2, תל-אביב יפו

 

עקבו אחרינו:

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon
תמונות משרדיות

הרשויות המקומיות נגד מפצלי דירות

 

רבים מבעלי דירות שפיצלו את הדירה אינם מודעים לכך שעליהם לפנות תחילה אל הרשות המקומית ולקבל היתר בנייה. מי שלא פעל בנושא, עובר למעשה עבירה פלילית. וכך, נגד אותם בעלי הדירות, נפתחים גם תיקים פליליים בהם מוגשים כתבי אישום שבסופם לרוב גם הרשעה פלילית, צווי הריסה וגם קנסות כבדים של עשרות ומאות אלפי שקלים...

על תלונה שהוגשה נגד איש תקשורת בכיר בדבר ביצוע אונס, על צו איסור פרסום, ועל החרשת התקשורת

 

על כולנו מוטלת החובה לשמור מכל משמר על האיזון שבין זכות הציבור לדעת-לבין -החובה לכבד ולשמור על זכויות האדם ובהם על כבודו ושמו הטוב של כל חשוד ושל כל נאשם חף מפשע , שטרם הוכחה אשמתו בבית משפט חוקי ! יש להדגיש כי בסופו של יום לא הוגש נגד איש התקשורת הזה כתב אישום כך שבמקרה זה שמו נשמר ולא הוכפש ברבים בטרם הסתיימה חקירת המשטרה.

בית המשפט העליון של מדינת ישראל: פגיעה בכבודו של אדם ובשמו הטוב משולה לרצח, לאונס ולמעשה מגונה המבוצעים בגופו

 

התקשורת חושפת לא אחת, חשדות לעוולות ולשחיתויות שבוצעו לכאורה על-ידי אנשי ציבור ו/או על-ידי רשויות השלטון, וזה דבר חשוב ומבורך מאוד כשלעצמו, אבל דין אחד לכך ודין אחר לעריכת משפטי שדה ולרמיסת חוק יסוד כבוד האדם וחירותו.

הצעת חוק לתיקון החוק למניעת סלקציות מפלות ומשפילות בכניסה למועדונים

 

תופעת הסלקציה במועדונים הינה תופעה שמשפילה ופוגעת בכבודו של האדם כאדם. הגיעה השעה לצאת למאבק ציבורי ומשפטי נרחב נגדה על-מנת למגר אותה אחת ולתמיד.

שיפוץ דירה
ראיון עיתונאי
פטיש של שופט
צעירים עושים לחיים בפאב
Gavel

ביהמ"ש העליון: שיתוף פוסט לשון הרע בפייסבוק

מהווה גם לשון הרע

פסק הדין ניתן בבית המשפט העליון בשבתו כערכאה שלישית במספר, כאשר תחילתה של הפרשה בתביעת לשון הרע שהוגשה לביהמ"ש השלום בת"א ע"י חברת ניידלי תקשורת בע"מ המוציאה לאור את המקומון "רמת גן גבעתיים" נגד ה"ה שאול יואל וגלית בטענה שאלה עשו לייק ושיתוף לפוסטים מכפישים נגדה.

Man Typing on a Laptop
bottom of page