top of page

המלצות מלקוחות ומכרים

ניתן להוסיף המלצות באמצעות עמוד "צור קשר"

כבוד גדול עבורי לקבל מכתבי תודה והערכה כעין אלה על הרצאות שלי בלשכת עורכי הדין בנושאים שונים, וזאת מפרופסור למשפטים גב' ענת גדרון שכיהנה בעבר כדיקן בית הספר למשפטים של המסלול האקדמי של המכללה למינהל, וכדיקן בית הספר למשפטים במכללה האקדמית צפת, ועו"ד אבי חימי - ראש לשכת עורכי הדין בישראל. נבון ⚖

מכתב המלצה
המלצה מענת גידרון

משפחת ישי (שחר ישי) תל אביב-יפו.

בס"ד                                                                                                                                                                   22/2/16

מכתב תודה והערכה

לכבוד: עורך דין נבון קצב, איש יקר שהפך לחבר.

נבון, בשמי ובשם אחי ואחיותיי אני רוצה להגיד לך תודה על טיפול מסור, אמין, יסודי שלא ראיתי כמותו ובלתי מתפשר!

במשך כמעט שנתיים פעלת עבורנו בנושא הירושה לאחר פטירת הורינו מול חברות ביטוח, ביטוח לאומי וגורמים רבים נוספים על זכויותינו.

 

עמדת שם ברגעים מורכבים ועודדת שבסוף נצליח! ואכן כך היה!

התוצאות הן הרבה מעל לציפיותינו! 

אנחנו מוקירים תודה גדולה על שלא ויתרת לאף גוף מאותם גופים שהקשו בדרכים רבות ומגוונות את הטיפול בזכויותינו.

גם בנושא נדל"ן פעלת ביסודיות ומקצועיות מול הבנק, הטאבו, ועורך הדין של הצד השני שדאג לומר לי שעד היום הוא לא הכיר עו"ד כמוך...

נבון, אתה עורך דין מוכשר, חריף, חד וממוקד שמוכן ללכת רחוק עבור הלקוח שלו, אך לפני הכל אתה אדם טוב לב שמחפש את הצדק, נוהג בכבוד כלפי הבריות ולא שוכח להשיג תוצאות!

 

ישר כוח וברכת הצלחה על ראשך!

 

האחים למשפחת ישי

שחר ישי.

בבינסקי סופיה ואלנה (תל אביב - יפו).

לכבוד עורך דין נבון קצב

 

נבון היקר,

 

הגעתי אליך לאחר שקיבלתי הרבה המלצות טובות ומפרגנות. מרגע שקיבלתי החלטה שאני קונה דירה לא חשבתי פעמיים ושכרתי את שירותיך. השירות, האמינות, הזמינות והסובלנות, הסדר והארגון והבדיקה המדוקדקת והירידה לפרטים אפילו הקטנים ביותר גרמו לי להיות רגועה ובטוחה לגבי הדירה שרכשתי.

בנוסף למקצועיות היוצאת דופן שלך, פגשתי בן אדם שבכל פנייה שלי אליך תמיד נעניתי בחיוך ,ביחס האדיב והאכפתי, בסיוע מעבר, במתן יעוץ והכוונה בכל שאלה שהייתה לי. ידעתי שבחרתי בטוב ביותר. כיום למצוא עורך דין שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות זה לא דבר פשוט ומובן מאליו ואני מודה ושמחה שנפלה בחלקי הזכות לפגוש אותך ולהכיר עורך דין שהצדק ,המקצועיות והאנושיות אצלו זה מעל הכל!

תודה על הכל, ישר כוח והמשך להצליח ולהיות "תותח" במה שאתה עושה.

בהערכה גדולה

סופיה ואלנה בבינסקי

שרית קרצר (רחובות).

לפעמים ככה באמצע החיים, משהו מערער את השגרה, משהו שמערער לרגע את היציבות שבנית במאמץ רב. לרוב, כשהאלטרנטיבה היא לשכור שירותי עורך דין, השיקול הכספי הוא זה שמכריע את הכף, ובעידן של חופש מידע ואינטרנט פתוח, קל מאוד להתפתות ולוותר על השירות הזה.          

                         

נבון היקר, אני כל כך שמחה שלא התפתינו, כל כך שמחה שבחרנו לשכור שירות עורך דין ובעיקר שמחה שבחרנו בך. אני לא יודעת מה היה מצבנו היום ללא הסיוע המשפטי, הליווי, ההסברים, ההנחיות והכי חשוב ללא היותך אתה. אין לי ספק אתה האדם הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון.     

                   

המון תודה על הכל, מאחלים לך המוווווון עבודה כי לכל אחד מגיע יחס, שירות ומקצועיות כמו שלך. תודה !!!!!

שרית.

גרשון קליינברג (רמת גן).

"לעורך דין נבון קצב היקר שלום. מאוד שמחה אותי ההיכרות בינינו ובכך פעם שאני נתקל בקשיים משפטיים בחיי, אני מוצא לנכון לפנות אליך ומקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר, הן מבחינה אנושית, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה כלכלית. לאחרונה עזרת לי להשלים את עסקת חיי לבית ולדירה בישראל. העיסקה הייתה מורכבת והצליחה רק לאחר הרבה מאמץ ובעיקר בזכותך. ייצגת את האינטרסים שלי במקצועיות ובאסרטיביות רבה ועל כך אני אסיר תודה. הציטוט הבא מדגיש את הנחת והשלווה שאני חש כשאתה לצדי, גם (ובעיקר) כאשר כוחות אחרים מנסים להפריע לי - "גם כי אלך בגיא צלמוות, לא אירא רע, כי אתה עימדי; שבטך ומשענתך, המה ינחמוני." (תהילים כ"ג, פסוק ד').הייתי, הנני ואהיה לקוח נאמן שלך בכל תחום משפטי שתוכל לסייע לי בו ואני יותר משמח שהזדמן לי בחיי להכיר אישיות יוצאת מן הכלל מקצועית ורמת מעלה כמוך. תודה על הכל נבון!"

מתנה מלקוח

תמיד מחמם את הלב לראות לקוח שמעריך את העבודה שביצעת עבורו.

 

 

תודה רבה משפחת בכר היקרה ריגשתם.

 

 

תבורכו על הכרת הטוב.

 

 

חודש טוב ב"ה נבון.

31/5/22

דוד אלאלוף (ראשון לציון).

לעו"ד הכי נבון – בדהירה עד לפסגה.  ברצוני להביע בפניך את תודתי והערכתי הרבה על הטיפול המשפטי המסור והחם והאישי שהענקת לי. התעלית בטיפולך המקצועי והאישי והמסור בהרבה מעבר להמלצות אשר קיבלתי עליך ואני רוצה להודות לך על כך. עלה והצלח ואל תעצור ואני בטוח שתמשיך לנהוג כך גם כלפי לקוחותיך הבאים ואני מצרף להם את המלצתי החמה עליך. בברכת חג פסח שמח וכשר לך ולמשפחתך.

bottom of page